GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Cremekoppar 5268237
nr 526 8237
Cremekoppar
2st, 1700/1800-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 maj 2008
kl 16:53:58
200 kr
300 kr
300 kr